GLAS OCH KERAMIK / Figuriner / Skål på fot, 5417474
nr 541 7474
Skål på fot,
blomsterdekor [skada; spricka; repa; nagg eller slitage], +FIGURINER, ett par, fåglar, höjd: 17 + POTPURRIKRUKA, med lock, blomsterdekor [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
300 kr
Såld:
900 kr
måndag 15 september 2008
kl 16:32:04
500 kr
400 kr
650 kr
850 kr
750 kr
850 kr